Puslapis 11

Tikrai verta

StandartinėParašytas: Rugsėjis 11th, 2013, 10:49 am
VilmaVenta
Mieli draugai! Žinau, kad vienam iš Jūsų šio to gyvenime trūksta- tai mažo (kol kas), puikius duomenis paveldėjusio Lietuvių skalikų šunelio! Iš aštuonių šuniukų vados liko tik vienas patinėlis!! Ir jis Jūsų laukia: rudeniniams pasivaikščiojimams, grybavimams, vakariniams prisiglaudimams ir, aišku, medžioklei, jeigu tik ja užsiimate. . Abu tėvai su puikiais duomenimis: laimėjimais parodose, darbo diplomais ir kt. Išsamiai apie kiekvieną teiraukitės telefonu. Ši šunų veislė labai universali: pasižymi puikiomis medžioklinėmis savybėmis, yra išskirtinai protingi, šauniai saugo namus, gero charakterio, draugiški, puikiai sutaria su vaikais. Atsparūs ligoms ir šeriasi tik du kartus per metus, kitu metu jūsų namai bus švarūs.
Veislynas Bajorai Savininkas: A.Jankūnas su augintine LIRA 3 x puikiai, 2 x II, III su šernu.
Sav. A. Jovsa Vilniaus raj. Skaidiškės su augintiniu Dulkis Gerdauja 2 x puikiai, 2 x BoB, Jaunimo nugalėtojas. 2 x II ir 4 xIII šernu voljere
Amžiaus yra nepilnai 2 mėnesiukai. Su dokumentais, nukirminuoti, čipuoti, euro pasai. Šuniuko tėvas aktyviai ir labai puikiai medžioja. Dalyvauja parodose.
Kas norite tapti išdidžiais lietuvių skalikų savininkais, skambinkite: 868212972. Dėl kainos susitarsime