Puslapis 11

LS kraujo sekimo bandymai MB"Elnias" klubo plotuose 2009 08 16

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 17th, 2009, 9:30 am
Remigijus
Sveiki
Vakar ivyko pirmas bandymai kraujo pėdsaku. Pėdsako ilgis buvo apie 650m ir 15 val. senumo.
Bandymuose dalyvavo 7 šunys.
Bandymų metu buvo dar karta isitikinta, jog skalikams sis darbas nera sudetingas, o ju seimininkai pamate kaip visa tai ismokti ir pasiruosti.
Labjausiai pasiseke Renaldui. Uz tai ji ir sveikinu.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 17th, 2009, 2:42 pm
Juozas
Bandymuose dalyvavo 7 šunys: 1 biglis, 1 trumpaplaukis foksterjeras ir 5 lietuvių skalikai. Turėjo dalyvauti dar 3 lietuvių skalikai, bet jų savininkai dėl įvairių priežasčių neatvyko. 4 iš 7 šunų gavo III laipsnio diplomus. Manau, kad bandymai davė naudos visiems - ne tik bandėme šunis, bet ir mokėmės iš savo ir kitų klaidų, dalinomės kol kas dar nelabai didele patirtimi šioje skalikų panaudojimo srityje (išskyrus, žinoma, Vytautą Tamošiūną, kuris vadovavo šitam renginiui). Akivaizdžiai įsitikinome, kad dauguma lietuvių skalikų yra gabūs sekti senu (15 valanų senumo) kraujo pėdsaku, tik reikia tam mokymui skirti nemažai laiko, kantrybės ir energijos, nes šie bandymai ne iš lengvųjų. Manau, kad norinčių išmokyti savo LS sekti kraujo pėdsaku kasmet vis daugės, vis gerės mūsų įgūdžiai ir rezultatai.
O dabar norėčiau paklausti LS augintojų - ar atsirastų norinčių išbandyti savo skalikus netradicinėje ,,veikloje", tai yra, lauko bandymuose su antimi. Juk kai kas naudojasi skalikų paslaugomis ir ančių medžioklėje. Ar daug tokių atsirastų? Jeigu pareikštų norą sudalyvauti bent trys LS savininkai, organizuotume tokius bandymus rugsėjo 20 dieną. Parašykite čia arba paskambinkite man 8 61878486.

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2009, 7:47 am
RENALDAS
dar nekas nagavot zadetu nuotrauku el.pastu?

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2009, 8:31 am
Remigijus
Niekas ne niekas bet as dar negavau

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 25th, 2009, 11:13 am
Juozas
Kaip matau, norinčių išbandyti savo skalikus su antimi kol kas nėra, bent jau man niekas dar neskambino. Jeigu nesulauksiu skambučių iki rugsėjo 1 d., bandymų nedarysime, nes bandymams reikia iš anksto pasiruošti - užsakyti diplomus, sumedžioti ir užsišaldyti ančių ir t. t.