Puslapis 19

Varymin

StandartinėParašytas: Spalis 20th, 2008, 4:12 pm
Remigijus
Sveiki
Šeštadienį pradėjome varymines medžiokles. Tad skalikai jau galės lengviau atsipūsti - jiems nebereikės akimis išlydėti savo šeimininkų vykstančių į bokštelius sedėti. Tad visiems šaunių ir smagių akimirkų. Lai visi šūneliai sveiki ir laimingi grįžta po medžioklės.

StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2008, 5:52 pm
rasa
na taip suo labai kankinasi, nors seimininke mane pripazino bet kai pamato teti su medziotojo apranga tai tada suo savo kailyje nesitveria, dabar jau daug dziaugsmo kai galima medzioti su sunimis;)

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2008, 10:35 pm
Dzeni
sveika rasa, parasyk daugiau apie savo suniukus. Kaip supratau is bites plius nusipirkai dar ir kalyte? Kas ju tevai, kokie vardai? Butu idomu suzinoti :)

StandartinėParašytas: Lapkritis 25th, 2008, 1:00 am
Albinas
Sveiki.Labai mėgstu kiškių,lapių medžiokles su skalikais.Norėčiau susipažinti su medžiotojais kurie šitaip medžioja ,bei laiko skalikus tinkamus tokiai medžioklei.Mano tel.868750265

StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 10:57 am
Remigijus
Skalikai po medziokles
Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Gruodis 7th, 2009, 10:59 am
Remigijus
Si savaitgali teko dalyvauti medziokleje, sveciuose pas JAK prezidenta. Medziokle buvo sauni , sumedziota daug zvereliu, bet svarbiausia, kad buvo pratestos varzybos tar triju veisliu : skaliko, jagterjeru ir laikutes. Tad jei Mano klube organizuotose varzybose laikos nuskine laurus , tai cia skalikas niekam nepaliko sansu laimeti. Jagai buvo uzsieme stirnu vaikimu (bent jau taip sake Raimondas :) ) , o laikute po paskraidymo nuo kuilio nosies saugojimu savo seimininko. Na o skalikas viename varyme, sustabde dideli kuili, kuris tik suzeistas paliko krumus ir perejo i kita miskeli. Suniui nusprendus , kad ji pasiims veliau susistabde dar viena, kuri JAK prezidentas (jo liudesiui , kad tai ne jagai ) turejo progos ne tik pamatyti LS darba , bet ir sumedzioti sernioka. Po varymo ejome ieskoti suzeistojo. Laimei, kad manes neikalbejo eiti be suns. Tik izengus i miska ir paejus koki 70m, pasirode kuilys, kuris dar bande surengti ataka, bej jam sutrukde LS griebdamas uz uzpakalio ir mano palaimos suvis i tarpuake. Po to dar pamokino jagus kaip reikia traukti mangutus is griovio. Tad nors ir mazesniame rate , bet revansas pavyko.
Sekminga paieska ir laimei sveikas kailis Paveikslėlis
Suvio autorius laimingas Paveikslėlis

Mangutui nepasiseke Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Gruodis 8th, 2009, 9:02 pm
Ricardas LS
Šaunuoliai , taip ir toliau laikyti.

StandartinėParašytas: Gruodis 13th, 2009, 2:43 pm
Ricardas LS
Ivyko trečioji medžioklė ,,skalikų gausmas,, Ačiu m.k. ,, Purvaičiai,, puikus pasiruošimas, sklandi medžioklė. Šikart sudalyvavo 14 skalikų , kurie puikiai varė, laiku grįždavo. Puikiai drausmę demonstravo Vidmanto komanda iš 4 LS, vedžiojami be pavadėlio.Gillė pasodinta sėdėdavo laukdama leidimo pakilti. Puikiai pasirodė Jaris. Atsiminimai puikūs.

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 10:48 am
Remigijus
Joooooooooo medziokle buvo sauni. Tik grizimas sunkokas. Bet gal vairuotojas buvo nusiteikias panasiam darbui. Nekazkaip derinasi zemaitiska, valstybine ir Ricardo alus.

Didelis dekui Andriejui uz sauniai suorganizuota III skaliku gausma. Tai bene pats sekmingiausias gausmas. Laimikiu tikrai uzteko. Nuskriaustu nebuvo, adrenalino pasikrove kas tik norejo o ir vakariene tiesiog SUPER. Dekui seimininkems.

Petras nebutu Petras. Visur reklama ir gera nuotaika
Paveikslėlis Paveikslėlis
Sumedziotas laimikis

Paveikslėlis Paveikslėlis

Sekminga paieska suzeisto siumetuko
Paveikslėlis Paveikslėlis
Antroji sekminga paieska
Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 1:48 pm
Ricardas LS
Sekmadienis šventė ypač po tokios šaunios medžioklės, o dabar atgauta ir kalbos dovana ir nuotraukos ryškėja.

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 2:05 pm
Remigijus
Ricardai
Ne tik nuotraukos ryskeja, bet ir namuose silciau darosi. :) O tu ziurek mano zagres i metalo lauza nepriduok. Jei jau tempiai keturis kilometrus tai davesk iki manes.

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 3:02 pm
Ricardas LS
Davežt davežiau tik tau lengviau pasiimti svetimą termosą negu originalų žemaitijoje surastą prizą ,, gerai gaudai šernus, pirmyn, atčips nagai pasigalask į tą žagrę ir vėl pirmyn...

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 3:15 pm
Remigijus
Ricardas LS rašė:Davežt davežiau tik tau lengviau pasiimti svetimą termosą negu originalų žemaitijoje surastą prizą ,, gerai gaudai šernus, pirmyn, atčips nagai pasigalask į tą žagrę ir vėl pirmyn...

Ka sukrove ta ir paimiau. O patikek serna pagauti plikom rankom lengviau nei namus rast :)

StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 3:44 pm
Ricardas LS
Tikiuosiu , šikart neprisėdai ant laiptų prie namo kap po kraujo pėdsako.

StandartinėParašytas: Gruodis 21st, 2009, 11:10 am
Remigijus
Paveikslėlis

Sio sestadienio laimikis. Ka reiskia rimti dvieju klubu varovai

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2010, 8:58 pm
Remigijus
Sveiki
Siandien turejau galimybe sudalyvauti MB "Mazeniai" burelio medziokleje. Susirinko tikrai puikus medziotojai. Atlikome 4 varymus , kuriu viename nusisypsojo sekme : 2 kuiliukai.
Medziokle neziurint i gilu sniega tikrai puiki. Tad idedu keleta nuotrauku.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 8:49 am
RENALDAS
saunuolis, tik foto kazkaip nematau.

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2010, 10:24 am
Remigijus
Paveikslėlis Paveikslėlis

StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2010, 12:01 am
Mindaugas.L
kaip variminiu atidarimas skalikininkams?

StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2010, 7:48 am
RENALDAS
:) kol jus sventete variminiu medziokliu atidaryma ir linksmai sukavot miska su skalikais mes sedejom voljere su laikom :) kadangi mum atidarymas tik lapkricio 6 :( Taip kad dar 2 sestadienius kaikurie skalikai skalis tik pro langa.

StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2010, 10:16 am
Remigijus
Renaldai - kiekvienam savos bedos. Vat maniske kale is tos laimes , kad prasidejo varomines ir jau pirmojoje medziokleje turejo galimybe paloti ant sernu sekancia diena uzrujojo. Tad jai dabar tik lapkricio vidurys - atidarimas

StandartinėParašytas: Spalis 18th, 2010, 10:45 am
RENALDAS
Tai Sirai panasiai kaip Agui praita sezona. Praita sezona agas 2 kartus kojas susipjauste taip kad gydesi po 2-3 savaite. Po savaites atrodydavo kad zaizda jau uzsitrauke, bet nuo didelio kruvio vel praplysdavo. Taikliu suviu! ir skambiu skaliku balsu!

StandartinėParašytas: Spalis 24th, 2010, 11:42 am
Andriejus
Labas , puiki šeštadienio medžioklė trys varimukai iš ju dviejuose sumedžioti šernai o daugiau neatlaikėm gamtos spaudimo . Ir mano Gira keičia požiūrį apie save

StandartinėParašytas: Gruodis 27th, 2010, 12:38 pm
RENALDAS
na tai kaip ten tos medziokles? Mes sii sawaitgali wienam waryme uzjudinom sernu banda,siuwiu kaip kare,kas pataike kas nepataike bet 3 siumeciai buwo sumedzioti. Wienas sernas,toks apie 150-200 suzestas persoko per linija,nu ka kraujo yra ir agas salia sakau eisiu paieskoti. Uzwedziau aga ant pedu ir pats is paskos. Agas pedom pedom ir i eglutes netoli tenubeges storu balsu (ima wietoj) eglutese au au, galwoju laiko,as bigom i eglutes bet mano nuostabai sernas nebe gywas, o agas loja. Pirma karta pamaciau kad jis lotu ant negywo, anksciau kiek rasdawo negywu niekada nelodawo o si karta lojo. Tai dabar niekaip nesuprantu ar jis lojo del to kad sernas didelis,ar del praeito sezono nuotykiu su sernais jaucia neapykanta jiem,ar seip prades loti negywa. Zodziu nustebino jis mane.

StandartinėParašytas: Gruodis 27th, 2010, 12:42 pm
Remigijus
Renaldai kaledos stebuklu metas, arba dar Agui galva skaudejo :)